Personaaltreener Kärt Pärtel
Teenused

Teenused

Personaaltreening 60min

Individuaalne treening jõusaalis ja/ või õues, mille käigus keskendume harjutuste korrektsele sooritustehnikale, praeguse võimekuse parandamisele ning muidugi ka sinu pool seatud treeningeesmärkide saavutamisele. Olgu selleks treeningutega alustamine või seniste treeningute teadlikumaks muutmine. Esimesel kohtumisel vaatame koos üle ka sinu liikuvuse selleks, et leida just sinu kehale sobivad variatsioonid tehtavatest harjutustest. Vanus, sugu ja varasem kogemus ei ole olulised. Sinu keha on loodud liikuma!

Personaaltreening sõbraga 60min

Tule koos sõbra, pereliikme, elukaaslase või töökaaslasega, sest koos on lõbusam ja toetust tule lisaks treenerile ka kaaslaselt. Treeningute käigus keskendume sarnaselt personaaltreeningule harjutuste korrektsele sooritustehnikale, praeguse võimekuse parandamisele ning muidugi ka treenitavate pool seatud treeningeesmärkide saavutamisele. Olgu selleks treeningutega alustamine või seniste treeningute teadlikumaks muutmine. Esimesel kohtumisel vaatame koos üle treenitavate liikuvuse selleks, et leida just teie kehadele sobivad variatsioonid tehtavatest harjutustest.

Toitumisnõustamine 1-1,5h

Toitumisnõustaja võib olla sinu teejuht, kellel on ülevaade nii tõenduspõhistest toitumissoovitustest ning praktikas toimivatest meetoditest. Ükski inimene ei ole samasugune ning seetõttu on oluline lähtuda just sinust, kes on tegelikult spetsialist oma elustiili, harjumuste ja võimaluste osas. Tegu on koostööna, mille eesmärk ja tulemus on luua tervist toetavad harjumused ning sel viisil sinu isiklike eesmärkideni jõudmine.

Ringtreening “Põnniga trenni” väikelapse vanematele

“Põnniga trenni” ringtreening toob kokku lapsevanemad ning loob neile ja nende põnnidele võimaluse teha koos midagi oma tervise heaks. Treeningusse on lapsevanema(te)l võimalik oma põnn(id) kaasa võtta ning nii ei ole lapsehoidja leidmise pärast tarvis muretseda.

Lihas- ja jõutreeningud vanemas eas

Jõutreeningu teadlik harrastamine toetab edukalt meie igapäevaelu ja ka teisi spordialasid.

Soovitused vanemas eas inimeste treeningutes ja toitumises erinevad veidi “tavainimesele” mõeldud soovitustest, kuid mitte oluliselt. Määravaks saavad pigem individuaalsed vajadused ja soovid, mida personaalne nõustamine aitab kaardistada ja nendest tulenevalt kujunevad ka sinu jaoks sobilikud soovitused ning tegevusplaan.

Olulised muutused toimuvad naiste kehades menopausi persioodil ning jõutreeningute ning teadliku toitumise roll selle järgselt on oluline ning võib aidata ka kaasnevate muutustega kohaneda.